25.06.2018 15:08 Wiek: 1 year
Kategoria: Imprezy, Kultura, Edukacja, Informacje bieżące

Muchomorki pożegnały się z przedszkolem


Podczas uroczystości, która odbyła się 21 czerwca przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki.

 

Uroczystość przebiegała w pełnej wzruszeń atmosferze. Nie zabrakło także łez. Nauczycielkami w tej grupie były panie Hanna Budzichowska i Beata Broniszewska.

 

- Niezwykle się cieszymy, że byliście z nami przez tak długi czas. W tym czasie wasze panie nauczycielki uczyły was wielu wspaniałych rzeczy. Chciałabym, żebyście zapamiętały jedną ważną lekcję "Idąc przez życie należy dbać o innych ludzi, należy także dbać o zwierzęta i o przyrodę" - powiedziała do dzieci dyrektor przedszkola Grażyna Ibusz. - Zaczynacie nowy etap, szkoła będzie dla was wspaniałą przygodą, gdzie będziecie zdobywać nową wiedzę i poznacie nowych przyjaciół. Życzę wam oczywiście piątek i szóstek oraz wspaniałych, słonecznych wakacji.

Dyrektor przedszkola również podziękowała rodzicom za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie.

 

Podczas pożegnania dzieci dyrektor Grażyna Ibusz podziękowała również przechodzącej na emeryturę Hannie Budzichowskiej za wieloletnią współpracę.

 

- Jesteś nauczycielką, która kocha swoją pracę. Nigdy nie liczyłaś dodatkowych godzin spędzonych z dziećmi. Nigdy też nie brakowało ci cierpliwości i wiary w swoich podopiecznych. Dla nich byłaś zawsze ulubionym nauczycielem - dodała dyrektor  - W imieniu własnym i wszystkich pracowników życzę zdrowia, radości i dni wolnych od kłopotów.

 

 

- Jest mi smuto, bo dzisiaj żegnamy bardzo dobrego pracownika, który włożył ogrom swojego życia w tę placówkę. W uznaniu pani wkładu i dorobku na niwie dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej, jako organ prowadzący przyznaję pani nagrodę burmistrza - powiedział burmistrz Grzegorz Mrowiński.

 

 

Przedszkolakom burmistrz życzył z całego serca, aby w następnym etapie życia, spotkali wiele dobrych i mądrych wychowawców.

 

- Na wakacje życzę wam wszystkiego dobrego. Żeby były one dla was zasłużonym odpoczynkiem - dodał burmistrz.