26.06.2018 13:28 Wiek: 1 year

Zakończenie roku szkolnego w grupie Motylków w Przedszkolu nr 1 w Działdowie


Uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z Przedszkola nr 1 w Działdowie, które we wrześniu pójdą do pierwszej klasy szkoły podstawowej, odbyło się we wtorek 19 czerwca.

 

 

Dzieci z grupy Motylki pożegnały się z przedszkolem. Na uroczystej akademii obecni byli m.in. dyrektor przedszkola Małgorzata Sochocka, zastępca dyrektora Agnieszka Kolk, pracownicy przedszkola oraz rodzice.

 

 

W programie artystycznym przyszli uczniowie z uśmiechem i duża dozą humoru dziękowali za czas spędzony w przedszkolu. Nie zabrakło poloneza, tortu, podziękowań, ciepłych wspomnień i łez.

 

 

Nauczycielkami w grupie Motylków były panie Aleksandra Brzozowska i Monika Szymańska.

 

 

- Przed Wami wakacje. A po wakacjach nowy świat, nowe panie, nowi koledzy. Zamiast misia i lalki książeczka i zeszycik, ale kiedy poznacie już ten nowy świat wracajcie do przedszkola nie tylko wspomnieniami, ale i odwiedzajcie nas - mówiła podczas zakończenia dyrektor przedszkola Małgorzata Sochocka. - Przemiłych wakacji, pełnych przygód, słońca, a po wakacjach samych sukcesów w szkole. Rodzicom dziękuje za współpracę i życzliwość.