22.06.2018 14:12 Wiek: 1 year
Kategoria: Informacje bieżące, Kultura, Edukacja

Zakończenie roku w grupie Misiów w Przedszkolu nr 1 w Działdowie


Dzieci z grupy Misiów z Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Działdowie pożegnały swoje przedszkole. Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne były wierszyki, piosenki i tańce, a także tort kwiaty i podziękowania.

 

Po części artystycznej dyrektor przedszkola Małgorzata Sochocka wraz z nauczycielkami Moniką Nasiadką, Dorotą Efczyńską i Agnieszką Pazik oraz Burmistrzem Grzegorzem Mrowińskim wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

- Przed Wami wakacje. Życzę Wam, żeby były one wspaniałe, pełne przygód. Z kolei po wakacjach poznacie nowych kolegów, koleżanki i nowe panie. Otworzy się przed Wami wielka ciekawa księga, ale w wolnej chwili wspominajcie nas i wracajcie do przedszkola - powiedziała dyrektor Małgorzata Sochocka.

 

Zob. film - https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=sUv8C2i4g_c&feature=youtu.be

 

- Wasza akademia była przepiękna. Rodzicom gratuluję takich talentów. Patrząc na wasz występ jestem pewien, że poradzicie sobie w naszych szkołach - dodał burmistrz Grzegorz Mrowiński. ? Wam kochane dzieci życzę udanych wakacji.

 

Dzieci i rodzice również podziękowali za wspólnie spędzony czas w przedszkolu dyrekcji, paniom nauczycielkom oraz paniom z obsługi.

 

My również życzymy dzieciom udanych wakacji!