25.06.2018 13:05 Wiek: 1 year
Kategoria: Kultura, Imprezy, Edukacja

Zakończenie roku w Szkole Podstawowej Nr 3


22 czerwca (piątek) podczas uroczystego zakończenia roku w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Bronisława Malinowskiego najzdolniejszym uczniom przyznano nagrody za najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, średnią powyżej 5.5 i wyższą oraz za 100% frekwencję w roku szkolnym.

 

Poniżej prezentujemy listę uczniów, którzy zostali nagrodzeni:

 

Klasa I a

1.  Izabela Wiaterek
2. Oliwier Hajczuk
3. Wiktor Repka
4. Laura Ożga
5. Karol Kołodziejski

 

Klasa I b

1. Lena Rembecka
2. Lena Wasielewska
3. Marcel Utnicki
4. Michał Fydrych
5. Krystyna Woźniak

 

Klasa I c
1. Natalia Wołejszo
2. Oliwia Pasztaleniec
3. Elena Hoffer
4. Franciszek Rogalski
5. Seweryn Malinowski

Klasa II a
1. Wiktoria Amejko
2. Aleksander Manista
3. Magdalena Rojewska
4. Zofia Angowska
5. Wiktoria Gałka

 

Klasa II b
1. Adam Kempka
2. Szymon Grzegorczyk

3. Szymon Wiśniewski

4. Jakub Grabowski

 

Klasa III a
1. Michalina Chojnacka
2. Matylda Wiśnicka
3. Paulina Milczarek
4. Miłosz Angowski
5. Filip Tessar

Klasa III b
1. Nadia Banasiak
2. Igor Szymczak
3. Marek Reguła
4. Wiktor Kremski
5. Aleksander Prokopowicz

Klasa III c
1. Filip Kaczorowski

2. Patrycja Wiśniewska
3. Maja Mętlicka
4. Roksana Kurleto
5. Aleksandra Świątkowska

Klasa III d
1. Szymon Bartwicki
2. Maja Balcerzak
3. Kinga Grosz
4. Julia Szczygłowska
5. Aleksandra Krupska
Klasa III e
1. Agnieszka Gulbińska
2. Mateusz Chądzyński
3. Dominika Soćko
4. Magdalena Orłowska
5. Bartłomiej Malinowski

Klasa III f
1. Igor Babalski
2. Oliwia Baranowska
3. Julian Hinz
4. Maria Rzymowska
5. Zofia Wrzeszczyńska

Klasa III g
1. Elena Łamejko
2. Oliwier Sobiewski
3. Mikołaj Ulatowski
4. Robert Żebrowski
5. Jakub Żywica

Klasa III h
1. Bartosz Stokłos
2. Zofia Grabowska
3. Aleksander Kuźniewski
4. Monika Durlak
5. Patryk Anuszewski

 

Klasa III i
1. Lena Jaroszewska
2. Nikola Karpa
3. Mateusz Radziewicz
4. Nikola Sadowska
5. Judyta Stryjewska

 

Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego:

Lena Pawłowska  - kl. V b

 

Weronika Szulc  - kl. VII b

 

Uczniowie z klas IV ze średnią 5,5 i wyższą oraz wzorowym zachowaniem

 

Klasa IV a

1.  Zuzanna Buśka
2. Aleksandra Niedzielska

Klasa IV b

1. Aleksandra Giesek

Klasa IV c
1. Szymon Poterała
2. Bartosz Szambora
3. Piotr Zarębski
Klasa IV d
1. Igor Kaczorek
2. Łucja Gancarz
3. Martyna Dolna

Klasa IV e
1. Błażej Krajewski
2. Karolina Pazera

3. Natalia Gulbińska
4. Alicja Steyka

 

Uczniowie z klas V ze średnią 5,5 i wyższą oraz wzorowym zachowaniem

 

Klasa V a
1. Hanna Wiśniewska
Klasa V b
1. Lena Pawłowska
2. Ewa Reguła
3. Aleksander Rybicki
4. Kinga Kolk
Klasa V c
1. Julia Siergiej

2. Alicja Gładysz
3. Aleksander Bugowski
Klasa V d
1. Patryk Zajączkowski
2. Karol Kowalkowski
3. Filip Kwiatkowski

 

Uczniowie z klas VI ze średnią 5, 5 i wyższą oraz wzorowym zachowaniem

 

Klasa VI a
1. Joanna Szeklicka
Klasa VI b
1. Kinga Przybyłko

Klasa VI c
1. Wojciech Szynkiewicz
2. Małgorzata Wróblewska
3. Iga Wrzeszczyńska

Klasa VI d
1. Marta Dembińska
2. Karolina Gesek
3. Kinga Rembecka
4. Dawid Dąbrowski
5. Louise Haspel

Uczniowie z klas VII ze średnią 5, 5 i wyższą oraz wzorowym zachowaniem

 

Klasa VII b
1. Agnieszka Jaroszewska
2. Julia Brzozowska
Klasa VII c
1. Weronika Sobieraj

 

Nagrody za 100% frekwencję w roku szkolnym otrzymali:

 

1. Nikola Czarnecka I a

2. Amelia Kłosowska I a

3. Julian Siemianowski I a

4. Zuzanna Sobiech I a

5. Wojciech Barcikowski I c

6. Seweryn Malinowski I c

7. Adam Kozłowski III a

8. Aleksander Kwiatkowski III a

9. Igor Szymczak III b

10. Maria Rzymowska III f

11. Wiktor Herman III f

12. Adam Cieśliński III i

13. Sergiusz Morka IV a

14. Milena Śledziewska IV b

15. Paweł Duński IV c

16. Amelia Sadowska IV d

17. Krystian Cymbalak IV e

18. Radosław Duda IV e

19. Aleksandra Cieślińska V a

20. Kinga Kolk V b

21. Natalia Wadecka V b

22. Aleksander Bugowski V c

23. Konrad Gutkowski V d

24. Filip Kwiatkowski V d

25. Franciszek Duda VI b

26. Jan Kołakowski VI b

27. Amelia Marciniak VI c

28. Agnieszka Jaroszewska VII b

29. Julia Plewka VII v

30. Sandra Gogola VII d